Facebook
NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. I MODLITWY
O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE

o. Józef Witko OFM

o. Pacyfik Iwaszko OFM

o. Teodor Knapczyk OFM

o. Jakub Mentel OFM

Zobacz pozostałe terminy
Facebook
REKOLEKCJE ZAMKNIĘTE

Są to ćwiczenia dla tych osób, które zdecydują się na czasowe opuszczenie swojego miejsca zamieszkania, pracy, tego wszystkiego, co na co dzień  pochłania ich czas, energię… Jest to też czas odejścia od siebie, od swoich wyobrażeń na temat życia, samego siebie, Pana Boga… Paradoksalnie nie jest to czas ucieczki od czegoś, od kogoś, ale ku czemuś… Uczestnicy są zakwaterowani w ośrodku rekolekcyjnym. Tylko te osoby mają zagwarantowany nocleg według wcześniej zgłoszonej opcji zakwaterowania, posiłków. Wspomniane wcześniej odejście dokonuje się w świetle głoszonego Słowa Bożego, modlitwy wspólnotowej, prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu i według uznania kierownika duchowego, indywidualnej rozmowy. Przy tej formule pobierana jest opłata pobytowa (noclegi, pełne wyżywienie, kawa, herbata). Uczestnicy rekolekcji otrzymują szczegółowy program rekolekcji w dniu ich rozpoczęcia.


REKOLEKCJE DURSZTYN


 


REKOLEKCJE W DURSZTYNIE

 

2-4.03.2018 – ,,Uzdrów mnie Boże lekarstwem pokuty"

Opis: Jednym ze sposobów uwolnienia od zła jest zadośćuczynienie za popełnione grzechy. Pomogą nam w tym ćwiczenia pokutne: modlitwa, post i jałmużna. Poprzez podjęcie tych praktyk będziemy prosić o Boże Miłosierdzie, które kładzie kres dla zła dopuszczonego przez grzechy popełnione świadomie i nieświadomie. 

Prowadzacy: O. Pacyfik Iwaszko OFM


6-8.04.2018 - ,,Jak żyć darami Ducha Świętego"

Prowadzący: O. Jakub Mentel OFM


20-22.04.2018 – ,,Walka duchowa"

Opis: Podczas rekolekcji będziemy przyglądać się Izraelitom, którzy zostali uwolnieni z niewoli egipskiej i weszli Ziemi Obiecanej. Okazało się, ze nowa ziemia była zamieszkana przez obce narody. Zamiast zachowania odrębności, łączyli się z Kananejczykami schodzili z drogi przykazań i byli zmuszeni czcić ich bożków. Cierpieli z tego powodu. Relacje z Kananejczykami były zniewalające. Musieli dokonać wyboru: zerwać z nimi relacje lub zerwać relacje z Bogiem, który ich wyzwolił.  Wtedy Bóg wzbudzał Sędziów. To byli ludzie duchowi. Ich postawa zmuszała do podjęcia duchowej walki. Podobne zmagania toczy każdy kto chce zachować wierność Bogu. 

Prowadzacy: O. Pacyfik Iwaszko OFM


26-28.03.2018 - ,,W drodze do uzdrowienia dla chorych duszy i ciała" - BRAK JUŻ MIEJSC !

Prowadzący - O. Józef Witko OFM 


18-20.05.2018 – ,,Zostaniecie ochrzczeni Duchem Świętym" 

Bóg objawia się tym, którzy szczerym sercem Go szukają. Odpowiada na gorącą modlitwę swoich dzieci. Daje nam Ducha, który odradza do nowego życia. Owocem Jego działania jest głębokie nawrócenie, uzdrowienie, doświadczenie darów duchowych i charyzmatów. 

Prowadzący: O. Pacyfik Iwaszko OFM


 

1-3.06.2018 – ,,Chwal duszo moja Pana" 

Bóg chce nas obdarzyć dobrem, dlatego, że nas miłuje. Bliżej nas jest wtedy, gdy jesteśmy osaczeni trudnymi okolicznościami naszego życia. Na ramiona swoje bierze tych, co sił już nie mają, najmniejszych, najpokorniejszych, najbardziej prześladowanych. Nigdy nas nie opuszcza i zawsze nas wspomaga. Skoro jest zawsze obecny, trzeba Go chwalić. Kiedy nauczymy się wielbić Boga we wszystkich chwilach naszego życia, doświadczymy wewnętrznego pokoju i radości.

Prowaszacy: O.Pacyfik Iwaszko OFM


 

15-17.06.2018 – ,,Od przebaczenia do uzdrowienia"

Opis: Ewangelia zwraca uwagę na konieczność przebaczenia naszym winowajcom. Trzeba nam uczyć się przebaczać. Szczególnie ważne jest to w związkach małżeńskich.  Przebaczenie jest drogą do odnalezienia pokoju serca, jak również uzdrowienia naszych relacji. W trakcie rekolekcji będziemy podejmować wysiłek przebaczenia samemu sobie i tym, którzy nas skrzywdzili. 

Prowadzacy: O. Pacyfik Iwaszko OFM

 


REKOLEKCJE W ZEMBRZYCACH 

2-4.03.2018 - rekolekcje pokutne

9-11.03.2018 - rekolekcje pokutne

16-18.03.2018 - rekolekcje pokutne

wszytkie prowadzi: O. Józef Witko OFM

 


REKOLEKCJE ZEMBRZYCE

14-16.09.2018

Temat rekolekcji: ,,Przyjmijcie Ducha Świetego"

Prowadzą wszyscy ojcowie:      ZGŁOSZENIA SĄ WSTRZYMANE Z NADMIARU ZGŁOSZEŃ

- O.Teodor Knapczy OFM

- O. Józef Witko OFM

- O.Pacyfik Iwaszko OFM

- O. Jakub Mentel OFM 

Uwaga: Przy zapisach proszę o zaznaczenie jeżeli ktoś chce być razem w pokoju (przy nazwiskach). Po wysłaniu zgłoszenia nie ma już zmian. 

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO PRZEZ STRONĘ INTERNETOWA (FORMULARZ) 

NAJBLIŻSZE MSZE ŚW. I MODLITWY
O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE

o. Józef Witko OFM

o. Pacyfik Iwaszko OFM

o. Teodor Knapczyk OFM

o. Jakub Mentel OFM

Zobacz pozostałe terminy
REKOLEKCJE ZAGRANICĄ
Medjugorie Samolot 23-30.09.2018 ...

Medjugorie Samolot 23-30.09.2018

Wylot z Warszawy do Splitu

21-29.04.2018 Medjugorie - Autokarowa

14-29.07.2018 - Sanktuaria Europy (16 dni, autokar)

15-22.07.2018 Medjugorie - Samolotowa

Copyright © 2015-2017 SEKRETARIATEWANGELIZACJI.PL